Organizator:

Special Days częścią Targów GARDENIA

Podziel się

Mając na uwadze trendy w organizacji wydarzeń w sektorze GARDEN w Europie, a także potrzeby i wskazówki ze strony branży ogrodniczej, florystycznej i dekoracyjnej, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o połączeniu dwóch imprez targowych GARDENIA oraz Special Days w jeden blok obejmujący swoją tematyką szeroko rozumiane ogrodnictwo, dekoracje i florystykę.

Decyzja ta została poparta wcześniejszą analizą rynku oraz zmian zachodzących obecnie w przemyśle targowym. Nowa formuła ma na celu organizację  wydarzenia o najwyższej jakości biznesowej, które połączy atmosferę sprzyjającą wymianie myśli i poglądów z oczekiwanym efektem handlowym. Połączenie dwóch imprez niesie ze sobą liczne korzyści, szczególnie dla Państwa jako wystawców. Najważniejszą z nich będzie możliwość dotarcia do nowych grup klientów, którzy od lat uczestniczą w Targach GARDENIA. Należą do nich m.in. właściciele centrów i sklepów ogrodniczych, przedstawiciele sieci DIY oraz zagraniczni kupcy. Z punktu widzenia zwiedzających będą oni mogli uczestniczyć w jednym, kompleksowym wydarzeniu dla branży ogrodniczej,  florystycznej i dekoracyjnej.

 

W 2021 roku Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA odbędą się w dniach 4-6 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Termin ten otworzy przed nami jako organizatorami nowe możliwości techniczne, dzięki którym będziemy mogli wprowadzić najnowocześniejszą platformę do organizacji spotkań online. Stworzy ona nie tylko doskonałe warunki do śledzenia konferencji, ale też umożliwi wirtualne spotkania na nieznanym do tej pory na polskim rynku wymiarze.

Motywem przewodnim jubileuszowej, XV edycji GARDENII będzie „Racjonalne gospodarowanie wodą w ogrodzie”. Ważnym elementem Targów GADENIA będą również wydarzenia towarzyszące zarówno dla profesjonalistów, jak i pasjonatów ogrodnictwa oraz zieleni. Profesjonaliści będą mogli uczestniczyć w wielu interesujących wydarzeniach, m.in. Arenie Krajobrazu i Kongresie Liderów Branży Ogrodniczej. To dwie merytoryczne konferencje, podczas których polscy i zagraniczni prelegenci podzielą się swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem w branży ogrodniczej. Nie zabraknie również wydarzeń towarzyszących stworzonych z myślą o sektorze florystyczno-dekoracyjnym.

Połączenie Targów stacjonarnych oraz wirtualnych  z pewnością będzie sprzyjać nawiązywaniu nowych relacji biznesowych, wymianie wiedzy i doświadczeń oraz zdobywaniu branżowego know-how, a także konsumenckiemu wymiarowi wydarzenia.

W 2021 roku Targi GARDENIA połączą biznes oraz pasję do ogrodnictwa, dekoracji i florystyki, skupiając w jednym miejscu i czasie profesjonalnych zwiedzających, najważniejsze branżowe autorytety oraz  innowacyjne rozwiązania do zastosowania profesjonalnego oraz amatorskiego. Targi będą zlokalizowane w pawilonach 3, 3A i 4.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Targach GARDENIA, zarówno jako wystawcy, a także jako współtwórcy merytorycznego programu wydarzeń. Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt dla wystawców

Aleksandra Konopa
Liliana Biegoń